Vazhdojnë ofendimet mes Don Xhonit dhe Noizyt

  • A.P /
  • 01 gusht 2021 - 14:40
Vazhdojnë ofendimet mes Don Xhonit dhe Noizyt

Mbrëmjen e djeshme, reperët e njohur shqiptarë, Don Xhoni dhe Noizy kishin koncert në të njëjtin vend, pra në Ulqin.

Pasi Noizy morri pjesë në koncert në Ulqin, ku edhe publikoi video gjatë performances se tij, ajo çfarë shqetësoi fansat e reperit Don Xhon ishte mungesa e tij në këtë qytet.

Pas mesnatës, nëpërmjet një postimi në “InstaStory” reperi ka dhënë një sqarim lidhur me anulimin e koncertit duke bërë me dije se diçka e rëndë i ka ndodhur në familje, por nuk ka dhënë shumë detaje.

“Shqipet e Ulqinit ju kërkojmë shumë shumë falje që nuk munda të vija sonte. Shkaku është një aksident në familje. Kërkojmë sërish falje, shihemi shumë shpejt,”- shkruan ai. 

Image

(Kosova Sot Online)