Tayna provokon fansat, mban gjoksin me duar

  • A.P /
  • 05 August 2021 - 23:31
Tayna provokon fansat, mban gjoksin me duar

Edhe pse e angazhuar me koncerte të shumta, reperja Tayna, ka gjetur kohë të përditësojë fansat e saj në rrjete sociale, me foto e video të shumta, sa sensuale, aq dhe me përmbajtje artistike.

Së fundmi, reperja ka publikuar në “Instagram” një foto të “nxehtë” teksa shihet me reçipeta e duke mbajtur gjoksin me duar.

Ky imazh, është pëlqyer së tepërmi nga fansat, të cilët e kanë konfirmuar admirimin e tyre me “like”.

Kujtojmë se momentalisht Tayna po shijon suksesin e “Taka” që vetëm për gjashtë ditë kaloi shifrën e një milion klikimeve në platformën YouTube.

Image

(Kosova Sot Online)