Oriola Marashi çmend rrjetin me format e saj trupore

  • G.G /
  • 30 August 2021 - 10:34
Oriola Marashi çmend rrjetin me format e saj trupore

Oriola Marashi vazhdon të mahnitë me pozat që i publikon në rrjete sociale. Kësaj, radhe ajo ka zgjedhur t’i çmend fansat me një veshje ngjyrë roze.

E ndjekur nga afro 600 mijë fansat në Instagram, modelja që po ndërton famë ndërkombëtare arrin në qendër të vëmendjes me secilin publikim.

Dhe derisa bën rolin e modeles, ajo nuk heziton të ngacmojë imagjinatën me hiret e fizikut të saj.

Gjatë të dielës, Oriola i ka shpërndarë disa fotografi nga një set i ri fotografik në kuadër të punës së saj.

Porse, ajo duket e mrekullueshme ndërkohë që i ka vënë në plan të parë format e admiruara trupore.

(Kosova Sot Online)