Arbenita Ismajli tregon linjat trupore me fustanin e ngushtë

  • E.K /
  • 16 September 2021 - 16:45
Arbenita Ismajli tregon linjat trupore me fustanin e ngushtë

Arbenita Ismajli është njëra ndër modelet më të dashura të publikut shqiptar.

Arbenita komentohet shumë për paraqitjen e saj dhe format trupore që ajo ka.

Çdo postim i saj kthehet në lajmin e ditës.

Kjo ka ndodhur edhe së fundmi me një video të Arbenitës, ajo shihet me një fustan tejet të ngushtë ku në pah ka vënë të gjitha linjat e saja seksi që modelja ka.

https://www.kosovarja-ks.com/wp-content/uploads/2021/09/arbenitalsmajli-2021-09-15-21_51_49.mp4?_=1

(Kosova Sot Online)