Gold AG i uron shërim të shpejtë Halil Kasratit

  • G.G /
  • 02 October 2021 - 13:46
Gold AG i uron shërim të shpejtë Halil Kasratit

Humanisti i njohur dhe shumë i dashur për popullin shqiptar, Halil Kastrati i është nënshtruar një operacioni në zemër.

Reperi, Gold AG ndërkohë i ka uruar shërim të shpejtë atij.

Së fundmi Ariani, ka publikuar një imazh bashkë me Halil Kastratin duke i shkruar edhe një mbishkrim për humanistin.

(Kosova Sot Online)