Pas operacionit në program, Bora Zemani përlotet nga surpriza e konkurrentëve

  • E.K /
  • 16 December 2021 - 09:58
Pas operacionit në program, Bora Zemani përlotet nga surpriza e konkurrentëve

Më në fund Bora Zemani është rikthyer në Për’puthen! Prezantuesja e programit të dashurisë “Për’puthen” , Bora Zemani, është rikthyer sot pas një problemi shëndetësor që ajo kishte.

Më herët është bërë me dije në media se ajo u operua nga apendesiti dhe është detyrauar për shkak të shëndetit që ta prezantonte emisionin ulur.

“U desh të kaloja një ndërhyrje kirurgjikale, jemi prapë bashkë në “Për’puthen” për të përjetuar emocione të bukura. “,- tha ajo.

Por kanë qenë konkurrentët e këtij emisioni Albi dhe Bruno që i çojnë tortë për ditëlindjen e djalit të saj Arborit dhe Bora u përlot.
Ajo tha se nuk ishte gati për të përballuar këto emocione.

Kujtojmë se ditën e djeshme, djali i saj Arbori, mbushi 7 vjeç dhe Bora i shkroi dedikimin e ëmbël duke ndarë kujtime të të dyve bashkë.

“Nje pike nga kujtimet tona…
Je gjithcka per mua dashuri! Mami uron qe edhe ne 100 vitet e ardhme te jesh nje djale i dashur, i mençur e qe percjelle vetem energji pozitive tek njerezit qe te kane afer.

Ps: Te dua edhe kur na prishen planet e festes ? dhe ti si nje djale i rritur kupton cdo gje ?…
Do e shtyjme vetem paaak fare?

(Kosova Sot Online)