Thuhet se është ndarë me Anward Hadid, Dua Lipa i rikthehet ‘dashurisë së vjetër’

  • G.G /
  • 17 December 2021 - 10:48
Thuhet se është ndarë me Anward Hadid, Dua Lipa i rikthehet ‘dashurisë së vjetër’

Dua Lipa dhe Anward Hadid janë ndarë.

Revista “OK” raporton se ylli i muzikës pop dhe modeli 22-vjeçar kanë vendosur t’i japin fund njëherë e mirë lidhjes së tyre dy vjeçare.

Shkak është bërë distanca mes tyre pasi këngëtarja ka qëndruar në Londër duke regjistruar albumin e saj të ri ndërsa Anwar në New York.

Dhe çfarë bëjnë vajzat (absolutisht të gjitha) kur ndahen?

Ndryshojnë “look”.

Epo, as Dua s’mund t’i shpëtonte.

Në fotot e fundit në “Instagram”, këngëtarja 26-vjeçare duket një super-yll, por bie në sy ndryshimi në pamje.

Ajo duket se i është rikthyer stilit bob, që do të jetë një nga trendet e vitit 2022. 

Nuk është hera e parë që e shohim me këtë prerje, pasi në vitin 2018 u shfaq në evente me flokë të shkurtër.

(Kosova Sot Online)