Arjola Demiri rrëfen një tjetër sekret: Ja si u dashurua një grua me mua

  • A.P /
  • 26 janar 2022 - 14:43
Arjola Demiri rrëfen një tjetër sekret: Ja si u dashurua një grua me mua

Aktorja, Arjola Demiri është kthyer tashmë në një nga personazhet më të komentuar të momentit.

Me futjen në shtëpinë e “Big Brother VIP”, ajo ka treguar historinë e saj të vështirë të jetës. Ndër të tjera, javën e fundit ka zbuluar një sekret që lidhet me këtë pjesë.

Arjola tha se në një periudhë të vështirë të jetës, një grua i ishte ofruar për ndihmë. Por me kalimin e kohës, gruaja në fjalë e kishte kaluar simpatinë e saj në dashuri. Kështu kishte krijuar një pëlqim për aktoren dhe ia kishte shprehur.

“Në një periudhë të vështirë të jetës, një grua më ofroi ndihmë, por me kalimin e kohës, ajo u dashurua në mua”, ka deklaruar Arjola në dhomën e rrëfimit.

Patjetër, Demiri është tërhequr nga raporti me gruan, duke vazhduar jetën e saj normalisht.

(Kosova Sot Online)