Nudo duke bërë Twerk, publikohet VIDEO e Fjorit të Përputhen (VIDEO +18)

  • G.G /
  • 08 February 2022 - 11:51
Nudo duke bërë Twerk, publikohet VIDEO e Fjorit të Përputhen (VIDEO +18)

Puntata e kësaj të hëne në Për’puthen nisi shumë vrullshëm. Një debat mes Fjorit dhe Melikut shkaktoi reagimin e të dyve deri në ofendime të rënda.

Ai përmendi një video nudo të vajzës që qarkullon në internet. Kjo solli reagimin e Fjorit, e cila u ngrit dhe tentoi t’i afrohej atij.

Më pas Fjori sqaroi ngjarjen e rëndë që ka përjetuar.

”Të gjithë ne këtu kemi pasur një të kaluar, kemi pasur të dashur që mund t’i kemi dërguar foto apo video. Ishte fatkeqësi e imja që ajo video u publikua. Në portale qarkullon një video e imja”, tha Fjori i revoltuar.

Fjori është një ndër vajzat që është në programin Përputhen dhe gjithmonë është përpjekur të tërheq vëmendjen duke u bërë djemve tëerk. Ama ata nuk e dine sa mire e bën Fjori Twerk nudo.

Kryefjala.com ka siguruar nje video të Fjorit duke bërë twerk nudo në një dhomë hoteli.

https://news21post.com/wp-content/uploads/2022/02/Streamable-Video.mp4?_=1

(Kosova Sot Online)