Bora dhe Donaldi kapen “mat” në hotel në Viene!/VIDEO

  • G.G /
  • 02 April 2022 - 11:16
Bora dhe Donaldi kapen “mat” në hotel në Viene!/VIDEO

Ditë më parë qarkulloj lajmi se Bora dhe Donaldi kanë shkuar së bashku në Vienë.

Edhe pse nuk u konfirmua nga të dytë, ishin fansat ata të cilët vëren disa detaje, shkruan InfoKosova.

Në një video të publikuar nga Olti Curri shihet, se si fansat e Currit, kishin vënë re një detaj të vogël, ku aludohet se Bora dhe Donaldi kishin qëndruar së bashku në një dhomë.

Për më shumë shiko videon më poshtë:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=91&v=uPWPphfYEMY&feature=emb_title

(Kosova Sot Online)