Adelina Berisha pozon tërheqëse me veshje unike

  • E.K /
  • 09 April 2022 - 14:08
Adelina Berisha pozon tërheqëse me veshje unike

Adelina Berisha, është një prej këngëtarëve të reja dhe të pëlqyera nga ana e publikut shqiptar, shkruan “Kosova Sot Online”.

Ajo është mjaft aktive në skenën muzikore.

Berisha është mjaft aktive edhe në rrjetin e saj social “instagram”.

Ajo së fundi, ka postuar një foto me një veshje të bardhë, me pantollona dhe xhaketë të shkurtër po ashtu ngjyrë të bardhë.

(Kosova Sot Online)