“Prej 1-shit deri n’10 jom 100” – Era vjen me vlerësim për veten

  • G.G /
  • 14 April 2022 - 13:30
“Prej 1-shit deri n’10 jom 100” – Era vjen me vlerësim për veten

Era Istrefi e ka filluar këtë vit më ndryshe së të tjerët

Pasi që ju rikthye skenës vendore muzikore, Era është shumë aktive edhe me postime në rrjetet sociale.

Kënga e saj “Bebe” është pëlqyer shumë dhe për dy javë ajo ka më shumë se 5.4 milionë euro në youtube.

“Prej 1-shit deri n’10 jom 100”, është vlerësimi i Erës për vetveten teksa ajo pozon provokative dhe në veshje brendshme në oborrin e shtëpisë së saj. 

(Kosova Sot Online)