Yll Limani bën thirrje: A mundet të më adoptojë dikush?

  • G.G /
  • 14 June 2022 - 10:51
Yll Limani bën thirrje: A mundet të më adoptojë dikush?

Ylli Limani përpos aktiv me këngë të reja e koncerte, është aktiv edhe në rrjete sociale. Video e tij e fundit ka marrë shumë vëmendjen pasi Ylli bën një thirrje të veçantë. Ai ndodhet në Amerikë dhe kërkon që dikush ta adoptojë që të mos kthehet në Kosovë.

“A mundet me më adoptu ndokush këtu në Amerikë mos me u kthye në Kosovë hiç”, dëgjohet të thotë këngëtari në video.

Ylli së fundmi po shijon suksesin e këngës të tij tw re “Alkool” që ka ardhur në bashkëpunim me Noizyn.

https://www.tiktok.com/@yllisposts/video/7083259801454660869?referer_url=https%3A%2F%2Frevistawho.com%2Fyll-limani-ben-thirrje-a-mundet-te-me-adoptoje-dikush%2F&referer_video_id=7083259801454660869&refer=embed

(Kosova Sot Online)