Arbenita Ismajli nxit imagjinatën me pozat provokuese në fustanin e shkurtër

  • G.G /
  • 16 July 2022 - 13:24
Arbenita Ismajli nxit imagjinatën me pozat provokuese në fustanin e shkurtër

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli ka sjellur imazhe të reja të cilat nuk kaluan pa vëmendje.

Bukuroshja postoi një fotosesion të ri në llogarinë e saj në Instagram në të cilin format e saj joshëse ishin në fokus.

E veshur me një fustan të shkurtër dhe të hapur në pjesën e shpinës dhe nga njëra këmbë, Arbenita dukej në më formë se asnjëherë më parë.

Dukja e saj u kompletua me një palë sandale me taka teksa shihet edhe me makijazh të theksuar në fytyrë.

Modelja mahniti me fizikun e tonifikuar dhe pozat joshëse që vinin ndërsa pranoi komente të shumta nga ana e admiruesve të saj.

Theksojmë që Arbenita mbetet e angazhuar me projekte në botën e modës, aj gjithashtu është imazh i markave të ndryshme.

Përveç karrierës, modelja është e përkushtuar edhe ndaj jetës private, ajo është e martuar me reperin, Fero me të cilin ka një vajzë.

(Kosova Sot Online)