Mihrija dhe Lora sa herë pozojnë vendin ku rrinë e zbukurojnë

  • A.P /
  • 16 August 2022 - 18:00
Mihrija dhe Lora sa herë pozojnë vendin ku rrinë e zbukurojnë

Ato janë pothuajse të pandara, madje tani në sezonën e dasmave janë të aranzhuara duke kënduar nëpër ahengjet e organizuara, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Fjala është për dy këngëtaret e njohura: Mihrije Braha dhe Lora Braha.

Dy motrat kanë realizuar një fotosesion të momentit ku si përherë kanë shkëlqyer me paraqitjen.

Andaj jo më kot themi se Mihrija dhe Lora sa herë pozojnë vendin ku rrinë e zbukurojnë.

Image
Image
Image


(Kosova Sot Online)