Sinani i ka dy fjalë për Vjollca Haxhiun

  • A.P /
  • 23 September 2022 - 16:36
Sinani i ka dy fjalë për Vjollca Haxhiun

Këngëtari, Sinan Hoxha njihet për miqësinë e tij me artisten Vjollca Haxhiu.

Dyshja shpesh herë në rrjete sociale ndajnë foto të ndryshme krah njëri-tjetrit e me mbishkrime të ndryshme

Njëjtë ka ndodhur edhe së fundmi ku Sinani ka publikuar një fotografi krah Vjollcës dhe tha se nuk ka asnjë koment pozitiv për Vjollcën.

“A mund t’më lësh një koment të mirë për mua sepse unë nuk kam asnjë për ty”, shkroi ai. 

Image

(Kosova Sot Online)