'Milano' vjen nga Finem dhe Melinda

  • A.P /
  • 23 September 2022 - 19:02
 'Milano' vjen nga Finem dhe Melinda

Vjeshta filloj me një bashkëpunim të ri në muzikën shqipe, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".


Dy rep aristët Finem respektivisht Melinda Ademi sapo kanë publikuar këngën e tyre në duet.


"Milano" mban titullin kënga e tyre më e re, e cila vjen e realizuar me videoklip dhe mëton të jetë një nga hitet e sezonës.

Premierë: "Milano"

(Kosova Sot Online)