"Të du ma shumë se dje e ma pak se nesër", Fifi dedikim emocional për Adisin

  • E.K /
  • 03 December 2022 - 13:16

Këngëtarja e famshme, Fifi dhe i dashuri i saj Adisi, janë bërë çifti më i përfolur i momentit, shkruan “Kosova Sot Online”.

Fifi shumë shpesh ja shpreh partnerit të saj dashurinë që ndjen për të, edhe në publik, në mënyrë të hapur.

Në një postim në “Instagram”, Fifi ka postuar një foto me Adisin, ku sipër fotos ka shkruar "Të du ma shumë se dje e ma pak se nesër".

(Kosova Sot Online)