Këtë lloj të veshjes si të Elitës nuk keni parë asnjëherë

  • E.K /
  • 18 January 2023 - 10:12
Këtë lloj të veshjes si të Elitës nuk keni parë asnjëherë

Moderatorja e njohur, Elita Rudi, mbetet një prej femrave më të bukura në showbzin shqiptar, shkruan “Kosova Sot Online”.

Elita është nënë e dy fëmijëve, nënë e një djali dhe e një vajzë.

Ajo është e martuar më këngëtarin Gjiko.

Elita i kushton mjaft rëndësi pamjes së saj.

Këtë herë ajo ka veshur një veshje mjaft unike.

(Kosova Sot Online)