Albina Kelmendi ka sot ditëlindjen, bashkëshorti e uron më fjalët më të ëmbla: Lumturi dhe krenari jeta me ty

  • E.K /
  • 27 January 2023 - 13:33
Albina Kelmendi ka sot ditëlindjen, bashkëshorti e uron më fjalët më të ëmbla: Lumturi dhe krenari jeta me ty

Sot ka ditëlindjen këngëtarja e njohur, Albina Kelmendi, shkruan “Kosova Sot Online”.

Kelmendi sot i ka mbushur 25 vjet.

E me këtë rast Albina ka marrur urime të shumta.

Edhe bashkëshorti i saj e ka uruar me fjaltët më të ëmbla.

“Lumturi dhe krenari jeta me ty. Urime ditëlindjen dashuria ime”, ka shkruar bashkëshorti i Albinës, Valoni.

(Kosova Sot Online)