Albatrit shfaqet krejt ndryshe, ja se çfarë ka “bërë” ai

  • E.K /
  • 02 February 2023 - 10:44
Albatrit shfaqet krejt ndryshe, ja se çfarë ka “bërë” ai

Këngëtari i njohur, Albatrit Muqiqi, e ka trashëguar talentin e tij në muzikë nga prindërit e tij, shkruan “Kosova Sot Online”.

Albatriti në një fotografi që ka postuar nga vetura, duket ndryshe.

Ndryshe, ai është i martuar dhe ka tre fëmijë.

(Kosova Sot Online)