Me kë e ka kështu Beatrix? "Tu i kqyr punët e mia, ju? "

  • E.K /
  • 07 February 2023 - 11:45
Me kë e ka kështu Beatrix?

Këngëtarja, Beatrix Ramosaj, në instagramin e saj, ka postuar disa fotografi në natyrë, shkruan “Kosova Sot Online”.

Ramosaj është shfaqur me veshje sportive, me një kapele dhe një xhamper të hedhur përmbi supe.

Ajo sipër fotografisë ka shkruar edhe një mbishkrim.

“Qe valla tu i kshyr punët e mia, ju? “.

(Kosova Sot Online)