Genta lë anash muzikën, ja ku do ta shohim tani

  • A.P /
  • 23 March 2023 - 14:19
Genta lë anash muzikën, ja ku do ta shohim tani

Dikur shumë aktive në muzikë, sot larg publikut dhe mbrëmjeve muzikore, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Fjala është për këngëtaren Genta Ismajli e cila ka vendosur ta hap një market.

Ajo do e hapë një market në Triengen, kantonin e Lucernit në Zvicër, i cili përmban produkte ushqimore dhe do ta mbaj emrin Genta.

Image


(Kosova Sot Online)