Publikohen fotografitë e para shumë viteve të Kiara Titos, duket krejt ndryshe

  • E.K /
  • 28 March 2023 - 09:02
Publikohen fotografitë e para shumë viteve të Kiara Titos, duket krejt ndryshe

Kira Tito, ka qenë një prej banorëve më të dashura dhe të preferuar të publikut, përcjell “Kosova Sot Online”.

Javën që shkoi ajo ishtë e eliminuara e rradhës.

Kiara njihet për bukurinë e saj dhe edukatën që ka treguar brenda shtëpisë së BBV.

Mirëpo, para disa viteve Kiara është dukur krejt ndryshe.

Nuk dihet nëse ka bërë ndonjë ndërhyrje.

(Kosova Sot Online)