Jori thotë se i ka shkruar Balotelli, ja mendimi që ka për të

  • E.K /
  • 28 March 2023 - 13:46
Jori thotë se i ka shkruar Balotelli, ja mendimi që ka për të

Banorja e “Big Brother Vip Albania”, Jori, ka përshkruar dhe ka treguar se si do ishte për të mashkulli ideal, përcjell “Kosova Sot Online”.

Gjatë bisedës me Gertin dhe Kristin, duke folur për emra të njohur, si futbollist të ndryshëm, Jori ka thënë se një ndër futbollistët që i ka shkruar ka qenë një futbollist mjaft i njohur.

Ajo ka treguar se Balotelli ka qenë futbollisti që i ka shkruar asaj.

(Kosova Sot Online)