Remzie Osmani bashkë me rejën e saj mahnisin me pamjen e tyre

  • E.K /
  • 25 May 2023 - 10:28
Remzie Osmani bashkë me rejën e saj mahnisin me pamjen e tyre

Këngëtarja, Remzie Osmani dhe reja e saj, Gëzimja tashmë janë bërë një prej emrave më të komentuar, shkruan “Kosova Sot Online”.

Ato komentohen mjaft shumë për pamjen e tyre.

Si vjehrra dhe reja gjithmonë shfaqen të rregulluar bukur dhe me mjaft shije.

Së fundmi, Remzia është fotografuar me bashkëshortin e saj, djalin dhe me Gëzimen.

(Kosova Sot Online)