Loredana e lumtur me lidhjen e re, kjo është diferenca në moshë mes saj dhe të dashurit të ri

  • E.K /
  • 07 July 2023 - 14:42
Loredana e lumtur me lidhjen e re, kjo është diferenca në moshë mes saj dhe të dashurit të ri

Loredana konfirmoi lidhjen e saj më të re, duke postuar një fotografi me të dashurin e ri, përcjell "Kosova Sot Online".

Lidhja e këngëtares me futbollistin ishte temë kryesore këtyre ditëve.

Kujtojmë që futbollisti është vetëm 21 vjet dhe Loredana është plotë 27 vite.

https://www.instagram.com/p/CuXmaMcsM2G/?utm_source=ig_web_copy_link&igshid=MzRlODBiNWFlZA==

(Kosova Sot Online)