Remzie Osmani shkruan fjalë emocionuese për ditëlindjen e nënës së saj: Ku ka më të çmuar se sa ti

  • E.K /
  • 22 February 2024 - 12:36
Remzie Osmani shkruan fjalë emocionuese për ditëlindjen e nënës së saj: Ku ka më të çmuar se sa ti

Këngëtarja, Remzie Osmani, ka uruar për ditëlindje një person shumë të çmuar në jetën e saj, shkruan “Kosova Sot Online”.

Sot ka ditëlindjen nëna e saj.

E në këtë ditë, Remzia e ka uruar me fjalët më të mira nënën e saj, duke thënë se ajo është shumë e dashur edhe e çmuar për të.

“Ku ka me te dashur dhe më të çmuar se sa ti nanë! Urime ditëlindjen”, ka shkruar Remzija në urimin e saj.

(Kosova Sot Online)