“A jeni gati për këtë vit?" Getinjo tregon lajmin befasues

  • E.K /
  • 22 February 2024 - 13:11
“A jeni gati për këtë vit?

Këngëtari, Getinjo ka treguar një lajm të mirë për fansat e tij dhe të Mozzikut, shkruan “Kosova Sot Online”.

Getinjo ka treguar se se këtë vit do publikohet albumi bashkë me Mozzikun.

“A jeni gati për këtë vit? Pe bojm një album bashkë me Mozzikun”, ka shkruar Getinjo.

(Kosova Sot Online)