Arjola Demiri uron Bajramin, publikon fotografi shumë më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim

  • E.K /
  • 10 April 2024 - 13:32
Arjola Demiri uron Bajramin, publikon fotografi shumë më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim

Aktorja e njohur, Arjola Demiri, ka uruar festën e Fitër Bajramit, shkruan "Kosova Sot Online".

Arjola ka publikuar pamje bashkë me  vajzat e saja.

"Me fat Fitër Bajramin. Agjërim të pranuar, begati mirësi dhe vetëm lumturi gëzofshi", ka shkruar Arjola.

(Kosova Sot Online)