Kejvina publikon fotografitë me pamje mjaft joshëse nga Dubai

  • E.K /
  • 23 April 2024 - 11:15
Kejvina publikon fotografitë me pamje mjaft joshëse nga Dubai

Modelja, Kejvina Kthella, ka shkuar në Dubai, shkruan “Kosova Sot Online”.

Kejvina ka publikuar disa fotografi të saja nga ky vend.

Ajo në këto pamje shfaqet tejet joshëse me bikini dhe me poza atraktive.

(Kosova Sot Online)