A e kaluan natën së bashku Ilnisa dhe Meritoni?

  • A.P /
  • 28 May 2024 - 14:54
A e kaluan natën së bashku Ilnisa dhe Meritoni?

Meriton Mjekiqi u eliminua i pesti nga finalistët në Big Brother VIP Albania 3, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Ai u shpreh i lumtur dhe krenar për rrugëtimin e tij si dhe për atë se e gjeti dashurinë brenda këtij formati.

 

 

Menjëherë pasi bëri deklaratat për këtë reality shou, prezantuesi u largua nga studio bashkë me partneren e tij, Ilnisa Agollin.

Ata shihet se kanë kaluar natën së bashku sipas një imazhi të shpërndarë së fundmi në rrjete sociale.

Ka qenë vetë gazetarja që ka ndarë një moment nga shtrati bashkë me moderatorin nga Kosova.

Të njëjtit tashmë e kanë treguar dashurinë e madhe që kanë për njëri-tjetrin.

Pavarësisht kritikave, ata kanë premtuar shumë pas daljes nga shtëpia e famshme.

Image

(Kosova Sot Online)