Adri dhe Iliriana publikojnë këngën e re “Ti kur dojshe”

  • E.K /
  • 18 June 2024 - 09:54
Adri dhe Iliriana publikojnë këngën e re “Ti kur dojshe”

Këngëtarët, Ardi dhe Iliriana kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor, shkruan “Kosova Sot Online”.

Kënga titullohet “Ti kur dojshe”.

Kënga është pritur mjaft mirë nga fansat e tyre, teksa e kanë komplimentuar për këngën e tyre më të re.

(Kosova Sot Online)