Njihuni me “bishën” e re të BMW

  • 15 shtator 2019 - 18:24
Njihuni me “bishën” e re të BMW

Ndër prezantimet që kanë rënë më së shumti në sy në Frankfurt Motor Show, ishte BMW Concept 4, me pjesën e përparme me përmasa gjigante.

I dizajnuar si bazë për 4 Series, M3 dhe M4, ky model ka dukje shumë më të veçantë, se sa makinat që i kemi parë deri më tani.

X Tomi Design ka punuar që ta kthejë në një makinë me tavan të hapur.

(Kosova Sot Online)