Samsung bashkon Galaxy dhe Star Wars

  • 26 nëntor 2019 - 10:25
Samsung bashkon Galaxy dhe Star Wars

Për të festuar vazhdimin e filmit legjendar Star Wars: The Rise of the Skywalker, premiera e të cilit do të shfaqet muajin e ardhshëm, kompania Samsung Electronics ka zbuluar një edicion të veçantë të Galaxy Note10 +.

Duke bashkëpunuar me kompaninë e prodhimit Lucasfilm dhe një edicion që përmban një telefon të dizajnuar posaçërisht, maskë, simbol koleksionist, stilolaps S Pen dhe kufje pa tela, ku dy galaktikat janë të bashkuara.

Përveç kësaj, paketa vjen me tema të veçanta, animime, ikona dhe meloditë që do të shkaktojnë eufori për të gjithë fansat e ekskluzivitetit të famshëm.

Edicioni special i Galaxy Note10 + Star Wars do të jetë në dispozicion në tregjet e zgjedhura nga data 10 dhjetor.

(Kosova Sot Online)