Samsung lanson modelin e ri, A21

  • 17 maj 2020 - 16:37
Samsung lanson modelin e ri, A21

Ju mund të ndiqni kryesisht modelet e linjës Galaxy të Samsung, mirëpo seria A e kompanisë jugkoreane është mjaft mbresëlënëse.

Samsung sapo ka shtuar një telefon tjetër në serinë A të telefonave të kompanisë. Këtë herë është Galaxy A21, i cili shton karakteristika të zgjeruara dhe risi në serinë e njohur Galaxy A.

 

(Kosova Sot Online)