Zbulohet dukja e iPhone 13, këto janë veçoritë e tij

  • A.P /
  • 02 qershor 2021 - 15:40
Zbulohet dukja e iPhone 13, këto janë veçoritë e tij

Lancimi nuk pritej të bëhej deri në shtator.

Edhe pse kohët e fundit ka pasur shumë thashetheme rreth dukjes së iPhone 13 Pro, produktit që nuk është lancuar akoma nga Apple, tani gjërat janë bërë plotësisht të qarta, shkruan lajmi net.

iPhone 13 Pro nuk do të bëhet i njohur për publikun nga Apple deri me 7 qershor, kur do të prezantohet së bashku e përditësimet e iOS 15.

iPhone 13 Pro i Apple pritet të dal në shitje në shtator, dhe dizajni përputhet me informacionin e mëparshëm, me përjashtim të fryrjes së kamerës, e cila ka lente më të mëdha se më parë

(Kosova Sot Online)