Përse kurrë nuk mund t'ju harrojë, sipas shenjës tuaj të Zodiakut

  • 23 prill 2019 - 16:01
Përse kurrë nuk mund t'ju harrojë, sipas shenjës tuaj të Zodiakut

Është e drejtë të thuhet se diku ekziston një mashkull i ulur në shtëpi që mendon për ty. Ja përse kurrë nuk do të mund t'ju harrojë, sipas shenjës së Zodiakut.

DASHI

Image

E ke sjellë jashtë zonës së rehatisë dhe ka pëlqyer sa trim e ke bërë të ndihet. Pa ty ai nuk ndihet më i tillë, trim apo i guximshëm.

DEMI

Image

Ti ishte burimi i stabilitetit dhe siguria në jetën e tij dhe vërtetë kjo i mungon. Ai nuk e ka ditur se ai ishte lloji i lidhjes derisa të ka takuar ty.

BINJAKËT

Image

Jeta e tij është e mërishme tani kur ti nuk je pjesë e saj. Atij i mungon spontaniteti yt dhe me gjasë nuk mundet ta gjejë në një partner tjetër.

GAFORRJA

Image

Ju ishit personi që më së lehti e kishte të flasë me ty, që do të thotë se tani kur ke shkuar, është mbyllur në vete në mënyrën se nuk është i lumtur pa ty.

LUANI

Image

Dikur e kishte dashur mënyrën se si merreni me gjërat dhe ishit të lumtur. Tani kur ajo nuk është më. Atij i duhet të jetë më shoqëror dhe ta vendosë veten në gjërat që nuk është.

VIRGJËRESHA

Image

Gjithmonë e ke ditur çfarë të thuash për ta bërë të ndihet më mirë. Komplimentet dhe mirësia ishin diçka për t'u mbështetur për t'u ndier mirë.

PESHORJA

Image

I ke treguar si ta gjejë lumturinë e jetës në gjërat e vogla, por pa ty ai ka humbur dhe ti i mungon shumë se sa mirë e ke bërë të ndihesh në secilën ditë me ty.

AKREPI

Image

Për të ke mbetur një mister gjatë gjithë kohës sa ishit bashkë, por kur ende ishit çift ai kishte dëshirën për të kuptuar këtë. Tani kur nuk jeni çift, ai ka ikur i frustruar.

SHIGJETARI

Image


Atij i mungon mënyra se si e ke bërë të duket i dashur dhe i pranuar, pa marrë parasysh se çfarë ka bërë apo si ka reaguar. Ka vështirësi ta kuptojë, duhet t'ia thuash.

BRICJAPI

Image

Atij i ka pëlqyer mënyra që është bërë versioni më i mirë kur ishte përreth teje. Kishte diçka në lidhje me energjinë tënde që e kanë bërë të lumtur kur ishte me ty.

UJORI

Image

Gjëja që më së shumti i mungon është se nuk mund ta heqë nga mendja sa i mungon biseda kur ishit bashkë. Jeta e tij ndihet e mërzitshme këtyre ditëve.

PESHQIT

Image

Ishit personi që i ka ndihmuar ta kuptojë për gjërat në jetë që nuk kishin përvoja personale. Tani kur nuk jeni bashkë, duket paksa i shkëputur nga jeta.

(Kosova Sot)