Unë nuk doja, por shefi i lokalit më detyronte të dal me klientë për të bërë seks...

  • 12 maj 2019 - 23:06
Unë nuk doja, por shefi i lokalit më detyronte të dal me klientë për të bërë seks...

Përshëndetje jam një vajzë 21 vjeçare. Kam kaluar gjithçka ne jetë kam përjetuar gjana që nuk di as si me tregu se gjithmonë qe e hapi ketë plagë fillojë të qajë dhe më shkon prapë gjithçka keq. Unë kur kam pas 14 vjet e mora rrugën e keqe po shkaku rrugës te keqe ishte babai im dhe vëllai im un isha fëmijë vllau me rrihte shumë vinte te shkolla me rrihte me dërgoje nëpër shtëpia te kojshive me vjedh këpuca e gjithçka un isha vetëm fëmijë u lodha nga maltretimet e tij një dit un u mshefa te stacioni autobusav ne qytetin tim edhe tërë natën kam ndejt aty kurse familja ishte duke me kerkuar gjithandej me gjeti vllau dhe me dergoj te nje shtepi qe skishte as dyr as dritare sapo e ndertuar aty kishte jargon ne tok dhe un u shtrina te flej trupi tij afrohej afer meje po nuk me preku pastaj ai me qoj te shtëpia kinse kam qen me të një ditë.

Unë isha ne llaptop jashtë te dera e ai te dhoma kur pash ai e prekte dhe bënte gjëra shumë të pa hijshme ne sy te mi un bërtita o bab dhe nga frika tij u frigova te tregoj aty definitivisht unë u çmenda me binte nonstop te fiket merrsha hapa te pijë vetëm te vdes dhe nonstop kisha maltretime nga dy palat babai im me te gjith ai te gjithëve na rrihte këndej kisha vllaun dhe nje dit un shkoj ne shkoll trupin e kisha te mavitosur dhe s’mund te rrija ne komt e mia dhe vllai kishte dergu policin ne shkoll per te marr informata nga un qe te tregoj se ma ka ber babai un tregova por e beja fajtor vetem time sepse nuk deshiroja qe babai im te perfundonte ne burg

Nga aty vëllai filloj te me jepte bari filloj jeta ime te devijoj deri ne momentin se ika me nje qytet tjetër aty te punoj si kameriere aty punova sme gjente askush thjesht rash ne njerz qe nuk guxoja as te lëvizja pastaj me futen ne muzik nate aty me maltretonin ekstrem un s’dija isha vetëm fëmijë me rrihte pronari por gjithmonë me ka detyrat te dal me klient po gjithnjë se kam dal kam ra ne njerzt te mir u tregoja se jam virgjine ju lutsha te mos me prekshin.

Por, unë beja cdo nate seks me klinte aty. Me detyronin. Here beja seks ne veture ne parkingun e lokalit, here me merrnin pasi përfundonte neja dhe me dërgonin ne hotele te ndryshme. Ata bënin me mua seks si te çmendur, pasi une isha e zhvilluar shume ne trup dhe isha e re.

Une kam perjetuar gjana te mdhaja frika ma e madhe është se skam vullnet per jetë. Më duket se askush sdo me marri çfarë te bej ti tregoi ktij djalit se kam punuar ne nje muzik nate apo jo sdi me do shum edua shum po edi qe kte gje sdo e perballoj do me ler thjesht kam gjet lumturin tek ai me ka ndimuar te rikthej ndjenjat e jetës.

 Ju lutna pa ofendime dua këshilla sepse ofendime kam përjetuar boll, faleminderit shumë.

(Kosova Sot)