“Se*ksi i mirë zgjat nga 5 deri në 7 minuta”, prezantuesja më tërheqëse e motit ka diçka për të thënë

  • 07 qershor 2019 - 19:50
“Se*ksi i mirë zgjat nga 5 deri në 7 minuta”, prezantuesja më tërheqëse e motit ka diçka për të thënë

Është cilësuar si prezantuesja më seksi e motit, në Argjentinë, Sol Perez, ka bërë një deklaratë shokuese rreth asaj që asaj i pëlqen në krevat. Sol Perez është tepër mëndje hapur përsa i përket jetës seksuale dhe së fundmi ka deklaruar se dëshiron të jetë pjesë e një filmi erotik. Bukuroshja bjonde ka më tepër se 4.2 milionë ndjekësa në rrjetin e saj “Instagram”. 

Gjatë një diskutimi te hapur në një emision televiziv, ku po debatohej nëse “seksi i mirë zgjat nga 5 deri në 7 minuta”, vajza e motit menjëherë u përgjigj se seksi i shpejtë është më mirë. Duke shtuar se i pëlqejnë meshkujt pasionant, dikush i cili merr situatën në dorë.

(Kosova Sot Online)