Femrat e Horoskopit që kanë aftësi t’i “marrosin” meshkujt

  • 31 tetor 2019 - 08:25
Femrat e Horoskopit që kanë aftësi t’i “marrosin” meshkujt

Ja cilat janë tre shenjat e Horoskopit që sipas astrologëve, kanë aftësi “të marrosin” meshkujt pas vetes.

Peshorja

Nxjerrin vetëm ‘’mjaltë’’ nga goja, karakterizohet nga një harmoni dhe sens i të drejtës që do t’ia kishte zili kushdo. Femrat e kësaj shenje horoskopi u japin shumë dashuri meshkujve.

Shigjetari

Janë të ëmbla dhe të këndshme. Po ashtu ato janë shumë besnike dhe një burrë e ka të vëshitirë mos të lërë kokën pas saj. Nëse bini në dashuri me një grua që i përket shenjës së shigjetarit do e keni të vështirë ta harroni, pasi ajo do ketë lënë gjurmë kudo.

Ujori

Në pamje të parë duken të ndjeshme dhe të brishta, por pas tyre fshihen luanesha të vërteta që arrijnë të shkëlqejnë kudo. Këto femra janë shumë të sigurta, kanë shumë durim për t’u shkuar gjërave deri në fund dhe kjo gjë i marros meshkujt pas tyre.

(Kosova Sot Online)