Njihuni me fustanin që ka pushtuar “Instagramin”

  • 23 gusht 2019 - 08:03
Njihuni me fustanin që ka pushtuar “Instagramin”

Rrjetet sociale së fundmi kanë mundësuar që pa humbur kohë për t’i vizituar dyqanet, të shihni koleksionet më të fundit të rrobave, çantave e kapelave.

Ashtu sikurse koleksionet e fundit, në rrjetet sociale rastisni të shihni edhe se cilat janë rrobat më në modë për momentin.

Së fundmi në këto rrjete është bërë “in” një fustan i zi me rripa që përshtatet për çdo event, ku do që të shkoni. Mjaftoni të vendosni aksesorët e duhur dhe ai do të jetë fustani i duhur për mbrëmjen e asaj nate.

Image

(Kosova Sot Online)