Për t’u dukur super IN, këto janë 10 ngjyrat më trendi të thonjve për vjeshtën 2020

  • G.G /
  • 10 shtator 2020 - 15:25
Për t’u dukur super IN, këto janë 10 ngjyrat më trendi të thonjve për vjeshtën 2020

Pasi luajtëm gjatë me ngjyrat e ndezura këtë verë, ka ardhur koha “t’i shplodhim” pak sytë këtë shtator.

Për të gjitha vajzat e apasionuara pas trendeve të fundit dhe look-ut të kuruar, ju sugjerojmë ngjyrat më In të kësaj vjeshte për thonjtë tuaj.

1.Blu e lehtë

2.E kuqe jo e ndezur

3. Blu në të gjelbër të errët

4. Çokollatë me “qumësht”

5.Rozë me shkëlqim

6.Gri e hapur

7.Thonj me xixa

8.Ngjyrë rëre

9.Ombre

10.Thonj pasqyrë

(Kosova Sot Online)