Ato lindën të kapura prej dore, ja si duken sot dy binjaket që habitën botën: Do mbeteni pa fjalë nga bukuria

  • G.G /
  • 29 tetor 2020 - 12:53
Ato lindën të kapura prej dore, ja si duken sot dy binjaket që habitën botën: Do mbeteni pa fjalë nga bukuria

Të gjithë i mbajnë mend dy binjaket të cilat në momentin e lindjes ishin të kapura për dore. Ato që nga lindja qëndruan afër njëra tjetrës, e kapja e dorës rezultoi edhe ndër vite.

Tashmë Jenna dhe Jillian jane rritur dhe janë po aq të lidhura me njëra-tjetrën si në ditën e parë. Kapja e dy motrave dorë për dore i emocionoi të gjithë të pranishmit në spital, por edhe të gjithë ata që u njohën me fotografinë e dy vogëlusheve.

Por shikoni se si duken ato sot.

(Kosova Sot Online)