Pamje si në përralla! Fotografja realizon foto magjepsëse që të lënë me gojë hapur

  • G.G /
  • 07 nëntor 2020 - 11:58
Pamje si në përralla! Fotografja realizon foto magjepsëse që të lënë me gojë hapur

Në përralla, ekzistojnë të gjitha llojet e krijesave të bukura e magjepsëse, duke përfshirë edhe njerëzit.

Kjo është ajo që Bella Kotak, një fotografe që jeton dhe punon në SHBA dhe në Mbretërinë e Bashkuar, dëshiron që ne të shohim dhe të imagjinojmë, sipas “Bright Side”.

Fotografitë e saj na kujtojnë se çdo fytyrë është e mrekullueshme.

(Kosova Sot Online)