Fustani më i popullarizuar për ditë të ftohta

  • G.G /
  • 24 nëntor 2020 - 11:19
Fustani më i popullarizuar për ditë të ftohta

I thjeshtë dhe elegant, praktik dhe femëror, fustani në një moment sjell gjithë kombinimin, gjë që zgjedhja e veshjes e bën më të shpejtë dhe më të thjeshtë

Me modelet e preferuara të fustaneve, xhup-fustani këtë vit është bërë më i dëshirueshmi dhe më i rehatshmi model i fustanit të cilin do ta zgjedhim për kombinime të përditshme.

Pas kësaj veshjeje perfekt për sezonin e dimrit, ekziston një kombinim i prerjeve të relaksuara dhe materialeve të këndshme dhe të ngrohta, të tilla si pambuku dhe leshi.

Përveç materialeve dhe prerjeve që u japin atyre një dozë rehatie, secili prej modeleve spikat me një pamje efektive për të cilën kujdeseshin detajet e modës dhe një gamë luksoze ngjyrash dhe dezenësh.

Për ditët e ngarkuara të punës, do t’i kombinojmë me geta më të trasha ose pantallona biznesi dhe një xhaketë sportive, në kombinimet e rastësishme të fundjavës do t’i kombinojmë me dollakë ose me tuta, ndërsa çorapet e ngrohta do të jenë gjithçka që do t’i shtojmë për t’i shijuar në shtëpi.

Ju pëlqen kjo pjesë e veshjeve?

(Kosova Sot Online)