“Në punë ka njerëz që nuk ju duan. Në martesë…”- Astrologe Meri Shehu bën parashikimin e horoskopit dhe paralajmëron disa shenja

  • G.G /
  • 26 nëntor 2020 - 10:30
“Në punë ka njerëz që nuk ju duan. Në martesë…”- Astrologe Meri Shehu bën parashikimin e horoskopit dhe paralajmëron disa shenja

Dashi

Sot per ju dita rezervon nje problem me koken apo stresin, i cili vjen dhe ju mblidhet nese nuk keni marredhenie te mira ne martese apo me te tjeret.

Demi

Psikologjikisht keni kaluar periudha te veshtira mbylljeje dhe tashme qe doni te hapeni ndjeheni te frikesuar dhe te pamundur. Pikerisht kjo mbyllje ju shkakton presion. Nese keni veshtiresi me punen mos u lodhni me teper. Aty ka njerez qe nuk ju duan.

Binjaket

Problemet ne diten e sotme vijne nga shoqeria dhe nje marredhenie erotike, e cila mund tju tradhetoj ne nje ambjent shoqeror duke ju renduar egoizmin. Kjo sjell probleme me zemren.

Gaforrja

Ceshtje te karrieres dhe te pamundesise per te kontrolluar situatat do behen problematike edhe per shendetin tuaj i cili do rendohet kryesisht ne pikat qe vendosin ekuilibrin e trupit si probleme me mesin dhe veshkat.

Luani

Pikerisht ju me lajmet jo shume te mira dhe planet e puneve qe veshtiresohen apo permbysen mund te keni nje nervozizem shume te larte qe shkakton probleme me frymemarrjen dhe melcine.

Virgjeresha

Nje ceshtje e rendesishme ekonomike e cila po shkon e po vjen dhe nje ceshtje personale qe kthehet ne deshtim ne dashuri mund tju shkaktoj probleme me ndjenjen e hakmarrrjes qe mund te perkthehet ne helmim te trupit nga toksinat e rrezikshme te trupit.

Peshorja

Harmonia ne diten e sotme do jete e rendesishme per ju. Por nese partneri juaj apo dikush i afert nuk e ndihmon situaten ju do ngeleni vetem dhe kjo mund te rikthehet me ndjesine e braktisjes dhe melankolise e cila shoqerohet me dhimbje koke.

Akrepi

Humbja e shpreses per nje romance apo per nje ecuri normale ne dashuri mund te behet pike e dobet ne lidhje me shendetin tuaj psikologjik dhe mund te shoqerohet me shtim oreksi per te abuzuar me embelsirat.

Shigjetari

Per ju dita eshte e rendesishme per nje aktivitet qe doni te beni apo per nje argetim qe ju ka munguar. Ne te kundert do beheni e kunderta e argetimit dhe gezimit duke qene agresive. Kujdes me sherret dhe aksidentet tiroidet.

Bricjapi

Cdo ceshtje familjare dhe karriere mund te perkthehet ne nje pike te dobet sot per ju sidmos per te afermit tuaj. Ky stres ju sjell probleme me stomakun dhe sistemin tretes. Kujdes me pijet alkoolike.

Ujori

Duket se gjithcka sot ka te beje me menyren si i shikoni dhe i parashikoni gjerat planet dhe marredheniet. Ne nje dyshim te tille do humbni veshtrimin e qarte edhe realisht. Kujdes me shikimin syte e mendjes dhe syte konkrete.

Peshqit

Nje marredhenie e fshehte qe ju ka lodhur dhe sot tenton tju lodhe akoma me shume do behet shkak qe te ndjeheni te pafuqishem dhe nje gjendje e pashpjegueshme apo semundje e pashpjegueshme mund tju shqetësoj.

(Kosova Sot Online)