“Meshkujt e kësaj shenje do tërhiqen nga një femër moderne dhe…”, Meri Shehu del me ‘paralajmërim’

  • G.G /
  • 21 janar 2021 - 10:58
“Meshkujt e kësaj shenje do tërhiqen nga një femër moderne dhe…”, Meri Shehu del me ‘paralajmërim’

Dashi
Sot fillon nje ndryshim ne qellimet tuaja dhe ne rrugen tuaj Njerez te rinj futen ne jeten tuaj si ne planin personal ashtu edhe ate bashkepunues

Demi
Karriera sot ndricohet me qarte dhe ju duhet te shkeputeni nga pune apo marredhenie qe ju kishin lene pezull zhvillimin tuaj si person dhe si profesion

Binjaket
Kontaktet me jashte vendit dhe nje menyre e re zhvillimi dhe jetese do favorizohen Kualifikime dhe ceshtje ligjore per te cilat ne disa raste duhet te luftoni shume qe ti fitoni do ju dalin perpara.

Gaforrja
Vitaliteti juaj fillon te zvogelohet dhe do ju duhet te jepni shume nga vetja qe te arri ni ne nje marreveshje apo ne nje sqarim ne jeten personale dhe ate ekonomike

Luani
Dielli perballe jush nuk pershtatet shume me kerkesat tuaja por ju fton te jeni me bashkepunues dhe vetmohues per nje ceshtje te rendesishme sociale apo per nje sakrifice ne marredheniet ne cift.

Virgjeresha
Sot do filloni te kuptoni nevojat qe keni ne planin personal dhe ate ekonomik dhe kjo qe do shikoni mund t’ju revoltoj pasi do ndjeheni qe keni humbur shume kohe dhe asgje nuk keni bere si duhet.

Peshorja
Dielli i Dashurise per shenjen tuaj ne Ujor tregon rrugen e cila do ju coj drejt suksesit. Meshkujt ne shenjen tuaj do terhiqen nga nje femer moderne e lire dhe shume burrerore. Kurse Femrat nga nje mashkull modern me talent dhe shume roc.

Akrepi
Nje ndryshim ne marredheniet familjare do ju modernizoj jeten dhe biznesin nese ju drejtoni nje te tille Do jeni me te lire dhe me deshire per jete pa rregulla

Shigjetari

Komunikimi mesazhet dhe takimi me njerez qe bejne diferencen ne llogjik apo stil jetese do jete celsi i suksesit tuaj. Do futeni ne autostraden me moderne te jetes suaj .

Bricjapi
Kushtet e reja ne ceshtjet ekonomike do ju bejen te perqendroheni me shumene kete drejtim dhe te clironi pak me shume qesen e shpenzimeve apo investimeve. Ose do jepni vete ose ne te kundert do ja u marrin pa ju pyetur.

Ujori
Shume planete tashme ne shenjen tuaj do sjellin ndryshimin dhe cbllokimin e krijuar vitet e fundit. Ketu mund te permendim edhe bllokimin psikologjik por sidomos punen.

Peshqit
Dita e sotme do ju gjej te papergatitur per ndryshimet qe do ndodhin apo surprizat. Sidomos ne lidhje me punen dhe ate qe ju e konsideronit si te sigurt qofte ne planin personal edhe ne planin social.

(Kosova Sot Online)