Njihuni me trendet e artit të thonjve, gjatë vitit 2021

  • 23 janar 2021 - 10:11
Njihuni me trendet e artit të thonjve, gjatë vitit 2021

Artistët e thonjve dhe manikyristët nuk janë totalisht të sigurt se çfarë të parashikojnë rreth së ardhmes, por ata janë të sigurt për një gjë:

Nga ngjyrat e pastelit, e deri tek printimet e vogla të modeleve të frymëzuara nga emoji në thonjë, janë në listën e trendeve përgjatë vitit 2021.

Motive Indiane

Gri të heshtura

Grafika minimale

Glitter delikate

Burimi: PINKVILLA

(Kosova Sot Online)