Një “Rapunzel” në jetën reale, njihni me gruan që nuk i shkurtoi flokët për 17 vjet

  • E.K /
  • 25 mars 2021 - 10:14
 Një “Rapunzel” në jetën reale, njihni me gruan që nuk i shkurtoi flokët për 17 vjet

Një ‘Rapunzel nga jeta reale’ thotë se ajo nuk i ka prerë flokët për 17 vjet, pasi bëri një bast me një shoqe si adoleshente.

Daira Gubanova, 34, nga Banaul, në Rusinë jug-qendrore, filloi të rritë flokët e saj kur ishte 14-vjeçare dhe tani ka gati dy metra gjatësi.

Flokët e saj të valëzuar dhe të artë tani kanë gjatësinë 172 cm dhe nuk janë prekur nga gërshërët që nga dita kur filloi garën në oborrin e shkollës me shoqen e saj.

Të pasionuar nga flokët e saj, instagrami i Darias ka më shumë se 184 mijë ndjekës. Derisa ajo vet thotë se meshkujt i pëlqejnë flokët e saj dhe femrat shpesh herë janë më negative.

(Kosova Sot Online)